شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید مستقیم کره پسته ۱۲۵گرمی

کره پسته یکی از مشتقات پرخاصیت و با ارزش ماده مغذی پسته می باشد. این محصول از آسیاب کردن پسته خام و برشته شده به دست می‌آید.

کره پسته پس از آسیاب شدن بافت روغنی و نرم می گیرد. پس از آسیاب کردن به آن هل، عسل و یا شکر اضافه می کنند.

برترین تولید کنندگان مشتقات پسته همچون پودر پسته، خورده خلال، کره و خمیر پسته است. این شرکت مفتخر است مرغوبترین کره پسته ۱۲۵ گرمی را در سبد محصولات خود به مشتریان عرضه می کند. با یک بار خرید مستقیم کره پسته ۱۲۵ گرمی ، مطمئنا مشتری دائمی آن خواهید شد.

خرید مستقیم کره پسته ۱۲۵گرمی

نظارت در کیفیت کره پسته ۱۲۵ گرمی

نظارت در کیفیت کره پسته ۱۲۵ گرمی در تهیه کره پسته و دیگر محصولات پسته, بهتر است نظارت صحیح و کنترل کیفی انجام شود. زیرا امروزه با توجه به تنوع برندها و قیمت بالای پسته خام, امکان تقلب و اضافه کردن افزودنی های بی خاصیت بالا رفته است. برخی شرکت ‌های تولیدی با اضافه کردن باقلای سبز ،عسل تقلبی، شکر زیادو افزودنی های دیگر از کیفیت محصول اصلی می‌کاهند.

این شرکت مفتخر است محصولات خود را بدون هیچ گونه تقلب و با مواد اولیه مرغوب و با کیفیت و بدون افزودنی ،کره پسته اعلا و درجه یک تولید کند.

این محصول در بسته بندی های ۱۲۵ گرمی قابل عرضه و فروش در بازار می باشد.این شرکت کره پسته را بدون اضافه کردن هیچ گونه ماده صنعتی و شکر تولید می‌کند. به همین علت طرفداران خرید کره پسته روز به روز رو به افزایش است.معمولاً این محصول را در وعده های صبحانه و میان وعده مصرف می‌کنند.کره پسته اصل دارای انرژی زایی بالایی بوده و مصرف آن به مادران باردار و کودکان بسیار توصیه می شود.

پخش کننده کره پسته ۱۲۵ گرمی

پخش کننده کره پسته ۱۲۵ گرمی کارخانه های تولیدی صنایع غذایی، در تولیدات مشتقات تهیه شده از پسته همچون کره پسته ،خمیر پسته ،خلال و پودر پسته حرف اول را می‌زند.این شرکت محصولات خود را تحت نظارت کارشناسان مجرب و با کمک دستگاه‌های پیشرفته و مکانیزه ،بدون دخالت دست تولید می‌کند و در بسته بندی های مناسب و بهداشتی به بازار فروش می رساند.

اگر شما خواهان خرید این محصول به صورت عمده برای فروشگاه‌های خود هستید می توانید با شماره تلفن های شرکت تماس گرفته و از مسئولان فروش این شرکت راهنمایی های لازم را در مورد قیمت، میزان بسته بندی و موجودی محصولات پسته دریافت کنید. علاوه بر تماس تلفنی ،راه های ارتباط مجازی هم در سامانه‌های فروش شرکت اضافه شده است. شما می توانید با ورود به سایت شرکت ،محصول مورد نظر و قیمت به روز آن را مشاهده کرده و با اطمینان سفارش خرید خود را به ثبت برسانید.

امین خلیلی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید