شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید پسته کوهی بسته ای

برای تهیه پسته کوهی بسته ای از مرکز فروش آن می توان به صورت مستقیم و اینترنتی آن را خریداری کرد. 

پسته کوهی به صورت بسته ای و فله موجود می باشد. اما بهترین راه برای خرید این محصول به صورت بسته ای است، زیرا از نظر بهداشتی مورد تایید می باشد.

خرید پسته کوهی بسته ای

پسته کوهی بسته ای چه مشخصه هایی دارد؟

پسته کوهی بسته ای چه مشخصه هایی دارد؟

از مشخصات پسته کوهی به صورت بسته ای این است که معمولا مرغوب ترین نوع پسته، بسته بندی می شود. به این علت که بتواند رضایت مشتریان را به خود جلب کرده و تمامی مشتریان بتوانند از این میوه خوشمزه که دارای خواص درمانی زیادی است، استفاده کنند.

یکی دیگر از خصوصیات و مشخصه های پسته کوهی بسته ای این است که این محصول به صورت بوجاری شده در بسته بندی قرار می گیرد. در واقع عاری از وجود هر گونه آشغال است.

پسته کوهی که به صورت بسته ای ارائه می شود، از نظر بهداشتی قابل اطمینان تر، نسبت به نوع فله آن است. به همین علت مشتری می تواند با اطمینان خاطر از بهداشتی بودن این محصول نسبت به خرید آن اقدام کند.

یکی دیگر از مشخصه های پسته بسته ای این است که تاریخ انقضا دارد. به همین دلیل، خریدار می تواند، متوجه شود که بهترین زمان برای مصرف این محصول، قبل از تمام شدن تاریخ انقضای محصول است.

یکی از مهمترین مشخصه های بسته‌بندی حفظ محصول درونی آن در برابر آسیب‌های مختلف از جمله نور خورشید و… است. به همین دلیل پسته کوهی که بسته بندی می شود، سبب جلوگیری از خراب شدن آن در برابر نور خورشید نسبت به زمانی که به صورت فله قرار دارد، می شود. در واقع بسته بندی به عنوان مانعی در برابر آسیب‌های مختلفی اعم از تابش نور خورشید، آب و… می شود.

یکی دیگر از مشخصه های بسته‌بندی این است که، جدولی بر روی بسته بندی طراحی می شود که ارزش غذایی محصول بر روی آن حک شده است و سبب اطلاع رسانی به خریدار می سود.

نقد و بررسی پسته کوهی بسته ای

نقد و بررسی پسته کوهی بسته ای

در این مبحث می خواهیم به نقد و بررسی پسته بسته ای بپردازیم امید است، که بتوانیم در این مبحث به شما اطلاعات مفیدی را ارائه دهیم.

همان طور که می دانید پسته کوهی که به آن بنه نیز گفته می شود، در مناطق کوهستانی ایران از جمله کردستان بیشتر می روید. این درخت دارای دانه هایی با پوسته سخت، هم خانواده پسته است که بسیار مقوی می باشد. از دانه های این درخت برای خوش عطر کردن دوغ و غذا و برای درست کردن ترشی از آن استفاده می کنند‌‌. درخت بنه دارای نوعی شیره است، به نام سقز، که معمولاً از آن نوعی آدامس طبیعی تهیه می شود که اسم این آدامس برگرفته از نام صمغ آن، به اسم سقز است. رنگ صمغ این درخت که بسیار چسبنده و غلیظ است، سبز روشن است. کاربرد بسیار زیادی در درمان بیماری‌های گوارشی نیز دارد.

فروشندگان این میوه مقوی و مغذی، گاهی مواقع آن را به صورت فله و گاهی نیز به صورت بسته ای به مشتریان ارائه می دهند. پسته کوهی را در وزن های مختلف بسته بندی می کنند. فروشندگان با این کار، کمک می‌کنند که تمامی مشتریان توانایی خرید این محصول را داشته باشند.

انواع پسته بسته ای در وزن های مختلف، هم به فروش داخلی می‌رسند هم آماده صادر شدن به دیگر کشورها می‌شود.

پسته کوهی بسته ای با نازل ترین قیمت

پسته کوهی بسته ای با نازل ترین قیمت

برای اینکه بتوانید پسته کوهی را با نازلترین قیمت خریداری کنید، بهترین راه این است که این محصول را به صورت عمده تهیه کنید.

در خرید عمده هر‌محصولی، از جمله خرید پسته بسته ای، هم خریدار سود می کند هم فروشنده. سود خریدار از این بابت است که، قیمت محصول به صورت عمده نسبت به خرید جزئی آن مناسب تر و مقرون به صرفه تر است. سود  فروشنده به این علت است، محصولی را که به صورت عمده خریداری کرده است به صورت عمده نیز به فروش می رساند.

امین خلیلی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید