شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادر کنندگان خمیر پسته صنعتی

خمیر پسته صنعتی به دلیل خاصیت بالایی که دارد بسیار خوش طعم نیز ھست.خمیر پسته کوشادانه نیز در استفادہ کیک وشیرینی ھم بسیار استفادہ میشود.طعم و ویژگی‌های بی‌نظیر خمیر پسته باعث شده تا از آن در صنایع مختلف از جمله آشپزی، شکلات، شیرینی‌پزی بسیار استفادہ شود.

شاخص کیفیت خمیر پسته صنعتی

خمیر پسته یک محصول غذایی است که ازپسته خام بودادہ و آسیاب شدہ و صد در صد پسته خالص بدست می آید.خمیر پسته یک خمیر فاقد قند است و روغن آن جدا نمیشود بدون نمک و ھر بدون ھرگونه از مواد افزودنی است. از خمیر پسته برای طعم دار کردن دسر و بستنی و مافین ھا و پنکک و تھیه شکلات و خیلی از دسر ھای دیگه استفادہ میشود.خمیر پسته بافتی نرم و خمیر تر از کرہ پسته دارد. خمیر پسته ھمانند خود پسته تمامی خواص پسته را دارد. و ھیچگونه طعم دھندہ یا اسانس یا غظلت کنندہ در آن به کار نبردہ است.

طی تحقیقاتی که انجام شدہ است نشان میدھد كه مصرف خمیر پسته با كاهش فشارخون و بهبود میزان كلسترول باعث سلامت قلب و تأثیر خوبی داشته باشد.مطالعات و تحیقات نشان دادہ است که خطر مبتلا شدن به دیابت را کم میکند و در تحقیقات نشان دادہ است که سطح انسولین و گلوکز که در افراد دیابتی مشاھدہ شدہ است کم شدہ است.

مصرف زیاد خمیر پسته برای اضافه وزن مناسب بودہ است و کسانی که دنبال روشی برای اضافه وزن ھستند میتوانند از خمیر پسته استفادہ کنند.

کیفیت خمیر پسته بسیار مھم است که از طعم دھندہ ھا و نمک و مواد نگھدارندہ و غظلت کنندہ ھا در آن استفادہ نشوند و از پسته خالص خمیر تھیه شود و روغن آن جدا نشود زیرا روغن خود پسته بسیار مفید بودہ و ھیچ گونه ضرری نداری. اگر شما و یا از عزیزانتان دارای کمبود وزن یا فقر آھن ھستید به شما خرید خمیر پسته را پیشنھاد میدھیم که به صورت فله ای یا جزئی خرید کنید و کیفیت آن رضایت پیدا کردید بازھم خریداری کنید.

ما به رستوران داران و کافه داران و قنادی ھا این خمیر و توصیه میکنیم به دلیل طعم خوب و کیفیت خوبی که دارد خریداری نمایید و در دسر و کیک و شیرینی و شکلات و بستنی ھا میتونید استفادہ کنید.

سفارش خرید خمیر پسته صنعتی

به دلیل خاصیت بالایی و طعم دلپذیری که پسته دارہ ما خمیر پسته را برای شما آمادہ کردہ ایم تا در میان وعدہ درکنار بیسکویت و کیک یا درکنار صبحانه استفادہ کنید. از خمیر پسته میتوانید به عنوان یک طعم دهنده بسیار خوش طعم و طبیعی می تواند در انواع کیک ها، حلواها، بستنی ها و … استفاده کنید. به دلیل فروش بالا چه در داخل کشور و خارج از کشور صادرات خمیر پسته نیز انجام میشود.

برای ارتباط بهتر در

whatss app

کلیک کنید یا

به سایت کوشا دانه مراجعه کنید و با دریافت کاتالوگ و همچنین نحوه خرید را از کارشناسان ما سوال فرمایید.

امین خلیلی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید