شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه انواع مغز پسته عمده

مغز پسته یک نوع خشکبار می باشد که محصول یک درخت با ارتفاع کم است. این درخت در خاورمیانه، ایران  افغانستان و … کشت می شود. این محصول بسیار مفید بوده و از نظر تغذیه یک خشکبار کامل است. این محصول در اکثر نقاط کشور کاشت می شود که معروف ترین آن پسته رفسنجان است. برای خرید مغز پسته عمده باید ابتدا این محصول را بشناسید. 

عرضه انواع مغز پسته عمده

نکاتی که باید درباره مغز پسته بدانید

نکاتی که باید درباره مغز پسته بدانید

مغز پسته دارای رنگ سرخ می باشد و از پسته ممتاز خندان به دست می آید. تنها قسمت خوراکی پسته، مغز آن است. بهترین مغز پسته دنیا را ایران داشته چرا که هم طعم و هم کیفیت خوبی دارد که علت آن آب و هوای مطبوعی است که کشور عزیزمان ایران دارد.

مغز پسته نوع های مختلفی دارد که می خواهیم به آنها بپردازیم. انواع مغز پسته عبارت است از:

 • مغز کال

این نوع مغز از بهترین مغز پسته ها بوده و زمانی که خوشه های پسته نارس هستند چیده می شوند.

 • مغز سبز

رنگ سبز پسته به علت آب و هوای منطقه ای است. سبزترین پسته را قزوین دارد. از خرد شده این پسته برای تزئینات شیرینی و خوشمزه کردن آن ها استفاده می شود

 • مغز دندانه پسته

نوعی خرد شده مغز پسته است که از شکستن پسته های لب بسته به دست می آید که ضخامت آن بین ۲ تا ۵ میلی متر بوده  و مصارف گوناگونی از جمله در کیک پزی دارد.

 • مغز لپه پسته

به مغز پسته ای گفته می شود که از وسط به دو قسمت تقسیم شده باشد. از ای نوع مغز در بستنی سازی و تولید گز استفاده می شود. هرچقدر سبز تر باشد مصرف آن در تولیدی ها بیشتر است.

 • مغز دهن بست

یک نوع مغز برای صادرات می باشد که از شکست پسته دهن بست با دستگاه به دست می آید و خیلی هم با کیفیت بوده و رنگ آن هم سبز است.

 • مغز پسته گندمی

رنگ روی آن قهوه ای مایل به مشکی است ولی داخل آن سبز است و مناسب پودر کردن می باشد. اما مشکل اینجاست که در هنگام پودر کردن رنگ سبز و سیاه قاطی می شود و کیفیت خود را از دست می دهد. برای بهتر شدن این حالت آن را یا با مغز بهتر مخلوط می کنند یا پوست را از مغز جدا می کنند. اندازه آن هم کوچک و تقریبا شبیه به گندم است. 

 • مغز دو پوست

به مغزی گفته می شود که پوست رویی آن کنده شده باشد که این امر روش های دارد. برای مقادیر زیاد باید از دستگاه مخصوص استفاده کرد، اما اگر مقدار کم باشد ابتدا مغز را دقایقی در داخلآب ولرم نگه می دارند. سپس شروع به جدا کردن پوستها می کنند و در آخر مغز را با گرما خشک می کنند. در این روش مغز ۲۰ تا ۳۰درصد وزن خود را از دست داده و این علل می تواند باعث افزایش قیمت این نوع مغز شود.

فواید استفاده از مغز پسته

فواید استفاده از مغز پسته فواید مغز پسته بسیار زیاد می باشد و مهم ترین آن آهن موجود در آن می باشد. برای آگاهی بیشتر از فواید آن با ما همراه باشید .

 • کم خونی را درمان می کند.
 • مسکن و درمان سرفه است.
 • باعث تقویت قوای جنسی می شود.
 • آنتی اکسیدان بالای موجود در پسته باعث دفع سموم از بدن شده و قلب  عروق را در سلامت نگه می دارد.
 • وزن را مدیریت می کند.
 • تقویت کننده سیستم ایمنی بدن می باشد.

ثبت سفارشات مغز پسته عمده

ثبت سفارشات مغز پسته عمدهقبل از ثبت هر سفارشی باید مغز پسته مرغوب را بشناسید. پسته ای مرغوب می باشد که نتیجه محصول همان سال باشد، اگر انبار شده باشد کیفیت خود را از وست می دهد. به پوسته مغز دقت کنید باید رنگ تازه آن بنفش باشد‌.

این سایت به شما کمک می کند تا هم اطلاعات کافی از محصول به دست آورید و هم می توانید سفارشات خود را به صورت عمده ثبت نمایید.

امین خلیلی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید