شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش عمده پودر پسته خانگی

 درست کردن پودر پسته خانگی هم مقرون به صرفه تر است هم از لحاظ سالم بودن و تازگی پسته ها اطمینان کامل را داریم. از پودر پسته بیشتر برای کاربرد تزئین دسر و مواد غذایی به کار می رود و در موارد خاص دیگر هم مورد استفاده قرار می گیرد.

فروش عمده پودر پسته خانگی

آشنایی با پودر پسته خانگی

آشنایی با پودر پسته خانگی

بعضی از افراد آشنایی با پودر پسته مرغوب ندارند اما با توجه به این موارد میتوانیم پودر پسته مرغوب را بشناسیم و آن را در منزل تهیه کنیم. برای درست کردن پودر پسته خانگی به رنگ پسته باید توجه کنیم پسته مرغوب و تازه سبز رنگ است. ما سه نوع پسته داریم، پسته کالک، این نوع پسته قبل از اینکه مغز آن رسیده شود برداشت می شود و رنگ سبزی دارد و برای پودر پسته بهترین نوع است اما به علت قیمت بالا کمتر مورد استفاده قرار می گیرد.

پسته سبز: مغز این پسته سبز است و برای پودر مناسب است بیشتر افراد از این نوع استفاده می کنند.

پسته معمولی: این پسته رنگ سبز کم رنگ‌ مایل به زرد است و برای پودر کردن مناسب نیست برخی از افراد برای رنگ دهی به این پسته ها از رنگ های خوراکی استفاده می کنند. برخی از افراد سودجو این کار را انجام می دهند و پودر پسته های رنگ شده را به جای پودر پسته مرغوب به فروش می رسانند.

طرز تهیه پودر پسته: برای تهیه پودر پسته مرغوب بهتر است از پسته که مغز سبز دارد استفاده کنیم. بعد از انتخاب نوع پسته آنها را از پوست جدا می کنیم و سپس مغز پسته را دو پوسته می کنیم دو پوسته یعنی جدا کردن پوست نازک که روی مغز است برای جدا کردن پسته ها را در آب جوش می ریزیم و چند لحظه صبر می کنیم تا پوست نرم می شود و به راحتی جدا می شود. این پوست حتما باید جدا شود چون بدلیل رنگ قهوه ای که دارد باعث می شود در پودر دیده شود. 

دقت کنید پسته ها زیاد در آب گرم نماند زیرا آب گرم رنگ سبز را از بین می برد. وقتی پوست پسته نرم شود آنها را داخل آب سرد بریزد. بعد روی یک پارچه تمیز بریزید. بعد با قسمتی از پارچه پسته ها را غلت داده که باعث می شود پوست جدا شود. بعد روی یک پارچه تمیز ریخته و در سایه قرار دهیم تا خشک شود به این نکته توجه کنید هرگز در آفتاب قرار ندهید چون باعث می شود رنگ پسته مایل به زرد شود.

بعد از خشک شدن مرحله آسیاب کردن است در هنگام آسیاب پسته ها را زیر رو کنید تا یکسان آسیاب شوند.

به آسیاب استراحت دهید چون که گرمای آسیاب باعث به روغن نشستن پودرها می شود. بعد از آسیاب کردن پودرها را الک کنید تا یکدست شوند.

عمر مفید پودر پسته خانگی

عمر مفید پودر پسته خانگی

برای نگهداری از پودر پسته خانگی بهتر است از فریزر استفاده کنیم چرا که داخل یخچال به مرور زمان رنگ آنها کدر می شود.برای فریزر کردن پودر پسته آن را از نایلون خارج می کنیم حتی نایلون مخصوص و درون ظرف درب دار خشک قرار می دهیم.

با این روش پودر پسته را در هر مقطعی از سال که بخواهیم می توانیم نگهداری کنیم چون در فریزر مانند روز اول طراوت و تازگی دارد. به مدت یکسال با این روش قابل نگهداری است.

به خاطر سرمای فریزر حداقل خاصیت پودر پسته حفظ می شود.

پودر پسته خانگی در کجا به فروش میرسد

پودر پسته خانگی در کجا به فروش میرسد

خرید و فروش پودر پسته با توجه به اینکه خاصیت های گوناگون آن رونق فراوانی دارد. پودر پسته پس از تهیه کردن جهت عرضه و فروش وارد بازار راه پیدا می کنند. از آنجا که جداسازی پوست پسته برای تهیه کردن پودر سخت است برای فروش های عمده از دستگاه جداسازی استفاده می شود.

بنابراین قیمت پودر پسته از پسته بیشتر است. فروش به طور مستقیم و بدون واسطه بهترین راه است که می توانیم با فروشگاه ها و مراکز خرید تبادل داشته باشید.

امین خلیلی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید