شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش مغز پسته کوهی با قیمت مناسب

مغز پسته کوهی جزو محصولات کاملاً طبیعی و سالم و بسیار مقوی است که در بازار های داخلی و به ویژه در بازار های بین المللی متقاضیان خاص و پر و پا قرص خود را داشته و همیشه با استقبال خوبه مشتریان روبه می باشد.

پسته کوهی از آنجا که در کوهستان و دامنه رشته کوه ها رشد می کند عملا از دخالت و دست راس انسان دور بود و به عنوان یک محصول بکر و درجه یک شناخته می شود.

فروش مغز پسته کوهی با قیمت مناسب

مصارف مغز پسته کوهی

مصارف مغز پسته کوهی

کشور ما به دلیل شرایط جغرافیایی دارای کوهستان های بسیاری می باشد. که انواع مختلف درختان، میوه ها و گیاهان با محصولات سرشار از خواص مفید دارویی در دامنه آنها رشد می کند، پسته کوهی یکی از این محصولات مورد نظر است.
تنوع مصرف در این نوع از پسته بسیار زیاد می باشد، در خیلی از شهر ها و روستا ها با استفاده از این میوه طبیعی و سرشار از خاصیت، غذاهای بومی و محلی بسیار لذیذ، خوش‌طعم و منحصر به فرد درست می کنند، غذای محلی قاتق بنه یکی از همین غذا ها است که در شهر کرمان طبخ می شود.
بخاطر کیفیت مغز پسته کوهی می توان گفت این محصول با نوع پسته آجیلی تفاوت چندانی نداشته و از نظر طعم و مزه رقابت خاصی با انواع دیگر پسته آجیلی دارد.

بطور کلی این میوه به صورت روغن گیری و خوراکی مورد مصرف قرار می گیرد، به عقیده کارشناسان طب سنتی آن دسته از افرادی که با مشکل کم خونی مواجه هستند اگر مصرف این نوع از پسته را به برنامه غذایی خود اضافه کنند خواهند توانست با این بیماری مبارزه کرده و بهبود پیدا کنند انشاالله.
مصارف مغز پسته کوهی خیلی زیاد است، از خوراکی و تازه خوری مانند سایر خشکبار و تنقلات گرفته تا موارد درمانی و دارویی گسترده است. مصرف مستمر این پسته باعث افزایش قوا و توان جنسی می شود و همچنین بخاطر غنی بودن از انواع ویتامین های B,D,A برای تقویت و تسکین اعصاب و روان بسیار موثر خواهد بود.

عوامل تاثیر گذار بر کیفیت مغز پسته کوهی

عوامل تاثیر گذار بر کیفیت مغز پسته کوهی

پسته کوهی از خانواده پسته یان است. این میوه در زمان رشد کروی شکل و به رنگ سبز و قرمز می باشد، و در اوایل دومین ماه بهار یعنی اردیبهشت‌ توسط مردم بومی منطقه که آشنا به کوه و کوهستان و همچنین خواستگاه آن هستند جمع آوری می شود. برای این که کیفیت و ارزش پسته بهتر حفظ شود چگونگی جمع آوری آن از درختان در دل کوه، هنر و مهارت خاصی را می طلبد، که هر کسی قادر به انجام آن نیست.
شاید بتوان گفت که یکی از مهم ترین مراحل در طی فرآیند جمع آوری پسته، تا رسیدن در بازار به دست مشتری قسمت پوست کندن آن می باشد که بیشترین تاثیر را روی کیفیت آن خواهد داشت. از آنجایی که پوست رویی این محصول به شدت سفت و مغز آن تقریبا کوچک و شکننده است، عدم دقت و نداشتن مهارت در جداکردن پوست از مغز به طور حتمی سطح کیفیت پسته را بسیار پایین می آورد.
از دیگر عواملی که تاثیر زیادی روی کیفیت پسته کوهی ارگانیک دارد، خود مغز این میوه است که هر چه سالم تر و بدون کرم خوردگی یا هر آسیب دیگری باشد در بازار فروش مشتریان بیشتری را بخود جلب خواهد کرد. 

مرکز عرضه مغز پسته کوهی در ایران

مرکز عرضه مغز پسته کوهی در ایران

استفاده از تنقلات و خشکبار همیشه و در بین همه ملت ها مورد استقبال بوده و طرفداران خاص خود را داشته و دارد. یکی از انواع روش های مصرف این میوه در سبد غذایی خانوار ها است، هرچند که این نوع از تنقلات خصوصا پسته آجیلی بسیار گران قیمت بوده و همه مردم از هر قشری شاید توان خرید و استفاده از را نداشته باشند.
آن دسته از تولیدکنندگان که از پسته کوهی استفاده می کنند معتقد هستند که این محصول با توجه به اینکه تفاوت چندانی با نوع آجیلی خود ندارد و از طرفی قیمت تمام شده آن مناسبت تر است، به همین دلیل خانوار های بیشتری توان خرید و مصرف آن را خواهند داشت.
مرکز عرضه مغز پسته کوهی  همانند سایر خشکبار و تنقلات فروشگاه های توزیع کننده آجیل و خانواده بزرگ تنقلات است. و خیلی از تولیدکنندگان سایر صنایع غذایی برای خرید این نوع از پسته با استفاده از فروشگاه های اینترنتی خرید خود را آسان تر و راحت تر انجام می دهند.

امین خلیلی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید