شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش پسته کوهی دندانه در بازار

 انواع مختلف پسته  به دو گروه تقسیم می شود . پسته ای که توسط انسان کشت می شود. پسته ای در دامان طبیعت  رشد می کند. که این پسته به  پسته ی کوهی معروف می باشد. اکثر افراد با انواع آجیل آشنایی دارند. یک آجیل خوب شامل انواع تخمه و فندق و از همه مهمتر پسته می باشد. همه ی افراد  چه کودک و چه جوان و چه پیرو سالمند پسته را دوست دارند. ولی با توجه به  این که این محصول گران می باشد. همه ی اقشار توانایی خرید این محصول را ندارند. پسته ی کوهی نوعی پسته وحشی محسوب می شود. که در مناطق بکر و کو هستانی رشد می کنند. به خاطر استفاده نشدن از هیچ گونه سم و یا کود در تولید آن خواص بسیار بالایی دارد.به همین خاطر این نوع پسته  خواهان بسیار زیادی دارد. جایگزین خوبی  برای پسته می باشد.یکی از انواع این نوع پسته ،پسته کوهی دندانه می باشد  این پسته کوهی چون بدون استفاده از کود و طبیعت بدست می آید. بسیار پر خاصیت می باشد

فروش پسته کوهی دندانه در بازار

نکاتی درباره پسته کوهی دندانه

نکاتی درباره پسته کوهی دندانهپسته کوهی دندانه با توجه به اینکه انسان ها در تولید آن دخالتی ندارند.محصولی بکر از طبیعت می باشد. بسیار پر خاصیت و مفید برای بدن انسان است جربی موجود در این پسته برای بیماران کلسترول دار مفید می باشد و برای بهبود عملکرد قلب بسیارمفید می باشد. پسته کوهی دندانه بسیار چرب و خوش مزه می باشد که چربی آن برای بدن مضر نمی باشد. بلکه خواص زیادی برای بدن دارد .این پسته ی کوه میان وعده ی خوبی برای فرزندان شما است. پسته  کوهی  در فصل پاییز به دست می آید. بعد از چیدن به کارخانه ها ی بسته بندی منتقل شده است.وتوسط دستگاهای مجهز و پیشرفته بسته بندی شده است ودر اختیار مشتریان قرار می گیرد.بسته بندی های پسته کوهی دندانه بسیار شکیل و زیبا می باشد.

تفاوت عمده پسته کوهی با سایر پسته ها

تفاوت عمده پسته کوهی با سایر پسته هاپسته کوهی در بسیاری از دامنه های کوهها موجود می باشد و طعمی خوشمزه
دارد. پسته کوهی با پوست و اکثرا مغز آن به صورت فله و بسته بندی در
فروشگاه ها و مغازه ها یافت میشود.پسته کوهی از زمان جمع آوری  بمدت سه تا
چهار روز تازه باقی میماند. پسته کوهی دو نمونه در کوهها یافت میشود که
یکی پوست سفت دارد و دیگری پوستی نرم دارد که بسیار خوشمزه می باشد. در اکثر استان های کشور بخصوص فارس ،لرستان،یافت می شود. تفاوتی که این پسته ی کوهی با سایر پسته ها دارند. این است که در تولید پسته های دیگر بیشتر از کود و سم برای تقویت درخت پسته استفاه می شود.در حالی که پسته کوهی چون در طبیعت پرورش می یابد نیازی به دخالت انسان برای رشد و نمو آن ندارد. ولی پسته های دیگر چون انسان برای تهیه  و تولید آن دخالت دارند. از نظر قیمت بسیار گران می باشد. اکثر مردم قدرت خربد این نوع پسته ها را ندارند پسته کوهی دندانه این امکان را فراهم کرده که اکثر مردم  که با این محصول آشنایی دارند بتوانند از این محصول استفاده کنند. به ارزش واقعی این محصول پی ببرند.

مراکز معتبر پخش پسته کوهی دندانه

مراکز معتبر پخش پسته کوهی دندانهمراکز پخش پسته کوهی در خشکباری ها و سوپر مارکت ها می باشد. ولی به جای این که وقت وانرژی خود را صرف خربد حضوری ملزومات مورد نیاز خود کنید. می توانید این محصولات را از فروشگاه های آنلاین خریداری کنید. پسته کوهی دندانه را نیز می توانید در فروشگا های اینترنی و آنلاین خریداری کنید. فروشگاه اینترتی مزیت های بسیار خوبی دارد. یکی از این مزیت ها صرفه جویی در وقت و زمان شما عزیزان می باشد. از دیگر محسنات  خرید های آنلاین با تنوع محصولات بیشتری روبرو می شوید. شما با خرید از فروشگا های  اینترنتی و آنلاین می توانید زمان بیشتری را در کنار فرزندانتان و کانون گرم حانواده باشید.

امین خلیلی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید