شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش کلخنگ تازه باکیفیت به صورت عمده

کلخنگ تازه باکیفیت به صورت عمده و جزیی به فروش می رسد. در فروش عمده این محصول، هر دو طرف معامله سود می کنند، سود فروشنده عمده از این بابت است، محصولی را که به صورت عمده خریداری کرده است، به صورت عمده نیز به فروش می رساند و خریدار این محصول در خرید به صورت عمده از این بابت سود می کند، واسطه ها حذف می شوند و قیمت محصول برایش ارزان تر می افتد.

فروش کلخنگ تازه باکیفیت به صورت عمده

بررسی کلخنگ تازه باکیفیت

بررسی کلخنگ تازه باکیفیت

 پسته کوهی یا بنه، نام درختی از گروه پسته است. خنجک یا کلخنگ نام واریته های مختلفی است که این گیاه، دارد. کلخنگ، برای درست کردن ترشی برای خوشبو کردن دوغ، روغن حیوانی و… استفاده می‌ شود.

ارتفاع درخت خنجک، تا ۱۲ متر می رسد. رنگ تنه این گیاه، خاکستری است، رنگ برگ‌های آن، سبز مایل به آبی است. ریز برگ هستند و رنگ قسمت پشتی آن سبز مات می‌باشد. میوه‌ ی خنجک، گرد و ریز است و پوست آن سبز و روغنی است.

درخت کلخنگ، در مناطق کوهستانی نیمه خشک کشور مانند: لرستان، کردستان و… به صورت شاخص و گونه‌ ای بومی حضور دارند. 

در طب سنتی، بنه را حبه الخضراء می نامند و به این نام معروف است. از نظر ظاهری، میوه‌ای کوچک به اندازۀ دانه‌ های گندم و رنگ آن ها سبز است. معمولا در کوه‌ها و شیار سنگ‌ ها رشد می‌کند. نقل قول شده است، کلخنگ، مزه‌ ای کمی مایل به ترش دارد و چرب مانند است. مخلوط آن با چند گیاه دیگر برای سینه درد، تقویت حافظه و… خوب است. کلخنگ خواص ضد میکروبی دارد، به همین علت می تواند جایگزین مناسب برای انواع آنتی بیوتیک ها باشد. مصرف این میوه به علت طبع گرم بالایی که دارد، برای افرادی که استخوان های آنها دارای رطوبت است، مناسب می باشد. در واقع سبب از بین رفتن رطوبت بدن می شود. به علت طبع گرم بالای این میوه، مصرف آن به افراد گرم مزاج توصیه نمی‌ شود. میوه کلخنگ و روغن آن، اخلاط ریه و سینه را پاک می کند به عبارتی دیگر، نرم کننده اخلاط است.

کلخنگ تازه و با کیفیت دارای انواع ویتامین ها است، مصرف آن برای تقویت اعصاب مفید است. در صورت با کیفیت بودن، ترک لب را درمان می کند. 

مصرف کلخنگ برای جلوگیری از نرمی و پوکی استخوان مفید است. از صمغ درخت خنجک، پماد درست می کنند، با مالیدن مقدار ناچیزی از پماد بر بدن، سبب ممانعت از گزش پشه می شود.

در بررسی کلخنگ تازه متوجه شده اند این میوه پرخاصیت، برای افزایش تحرک، تقویت قوای جنسی مفید می باشد.

برای دور کردن حشرات از محیط بخور کلخنگ استفاده می شود.

مشخصه های کلخنگ تازه باکیفیت

مشخصه های کلخنگ تازه باکیفیت

مغز کلخنگ، از پرخاصیت ترین مغز های ارگانیک و بدون کوچکترین دست خوردگی و دخالت انسان است. کلخنگ کروی شکل است. کلخنگ تازه طبعی گرم و خشک، پوسته ای نرم دارد و به راحتی پوسته آن جدا می شود. از مشخصه های کلخنگ تازه با کیفیت دیگر مشخصه های با کیفیت و تازه بودن آن است. توجه داشته باشید، رنگ پوسته تازه و با کیفیت این میوه، سبز است. خنجک تازه و با کیفیت، نباید خاک گرفته و مرطوب باشد، در صورت خاک گرفتگی و رطوبت، نشان از عدم سلامتی آن دارد.

عمده فروشان کلخنگ تازه باکیفیت

عمده فروشان کلخنگ تازه باکیفیت

عمده فروشان کلخنگ، این میوه پرخاصیت را به صورت فله و یا در بسته بندی هایی با وزن های مختلف به فروش می رسانند. مانند هر محصول دیگری، کلخنگ تازه به دو روش حضوری و اینترنتی به فروش می رسد.

خرید عمده این میوه پرخاصیت از عمده فروشان، سبب می شود قیمت آن نسبت به زمانی که، به صورت جزئی خریداری می‌ کنیم، مناسب تر و به صرفه تر شود. قیمت این محصول به صورت فله، مناسب تر از بسته بندی آن است. به این علت که، مکانیزم بسته بندی هزینه بر است، در نتیجه بر قیمت محصول، تاثیر گذار است

امین خلیلی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید