شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش کلخنگ صادراتی در بازار داخلی

گیاهان دارویی که می توانند بسیاری از بیماری ها را درمان کنند بسیار هستند که در این قسمت در مورد کلخنگ می خواهیم بگوییم که با خواص عالی اش مورد توجه افراد زیادی قرار می گیرد. کلخنگ صادراتی در بازار داخلی با سطح کیفی عالی که دارد به طور عمده به فروش گذاشته می شود تا نیاز خریداران را برطرف نمایند.

فروش کلخنگ صادراتی در بازار داخلی

آشنایی با کلخنگ صادراتی

آشنایی با کلخنگ صادراتی امروزه با افزایش سطح آگاهی انسان ها روز به روز بیشتر به گیاهان دارویی رو می آوریم و خوب است بدانیم که این محصولات در دنیایی از تنوع هستند که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارا می باشند. در این جا می خواهیم در مورد محصولاتی بگوییم که از درختان خودرویی حاصل می شود که در دل کوه و دشت رشد می کند و بدون دخالت دست انسان میوه ای با خاصیت را آماده عرضه می نماید.

کلخنگ از نظر ظاهری دانه هایی ریز  هستند با پوسته سبز رنگ که دور پوسته سفتی را در بر گرفته اند. مغز کلخنگ که بخش خوراکی دانه ها است در داخل این پوسته سبز قرار می گیرند. خواص درمانی عالی که در محصولات وجود دارد سبب شده مشتریان زیادی برای تهیه شان اقدام کنند.

با انجام تحقیقات گسترده ای پزشکان طب سنتی به وجود ویتامین ها و مواد مغذی بسیاری در کلخنگ ها پی برده اند که می توانند در قسمت های مختلف بدن ما نقش دارویی داشته باشند. آشنایی با کلخنگ بسیار مفید و کارساز است زیرا هر چه شناخت افراد در مورد محصولات بیشتر باشد مسلما بر میزان تقاضا افزوده شده که به طبع آن تولیدات در  سطح گسترده تری انجام می شود و راحت تر مشتریان می توانند نیاز های خود را رفع کنند.

از نظر کیفیت کلخنگ ها با همدیگر تفاوت بسیار دارند که بهترین آنها را می توان کلخنگ صادراتی معرفی کرد که با دانه های سبز رنگ و رسیده ای که دارند مورد توجه بازار های داخلی و خارجی قرار می گیرند و از بازار فروش عالی برخوردار هستند.

دسته بندی انواع کلخنگ صادراتی

دسته بندی انواع کلخنگ صادراتیکلخنگ یا همان پسته کوهی که در برخی مناطق از کشورمان به نام بنه شناخته می شود در نمونه های مختلفی می باشد و لازم به ذکر است که این محصولات معروف به منطقه کردستان هستند و با تولیدات عمده شان در این منطقه مواجه هستیم. اما با توجه به اینکه علاوه بر کردستان در مناطق دیگری از کشورمان شاهد تولید این محصولات در سطح کمتری هستیم قادریم آنها را در درجه های کیفی متفاوتی تهیه نماییم.

بنابراین کلخنگ صادراتی که بسیار مرغوب است را نیز می توان در دسته های متفاوتی قرار داد که از نظر پارامتر های زیادی با هم فرق دارند. دسته بندی کلخنگ ها بر اساس اندازه دانه شان به دو گروه دانه ریز و دانه درشت است که نمونه های ریزتر به راحتی شکسته می شوند و دانه های درشت تر پوسته سخت تری دارند و شکستن شان دشوار تر است.

دسته بندی انواع کلخنگ صادراتی در قیمت گذاری این محصولات تاثیر مستقیم می گذارد و به همین سبب می توانیم آنها را در رنج قیمتی متفاوتی تهیه کنیم که اغلب شاهد لیستی از نرخ ها هستیم که کار را بسیار برای خریداران آسان می کنند.

عوامل موثر بر فروش بالای کلخنگ صادراتی

عوامل موثر بر فروش بالای کلخنگ صادراتیکلخنگ صادراتی را در زمره محصولات پر فرو از بین انواع مختلف خشکبار ها معرفی کرد که این ویژگی شان به خاطر ویژگی هایی است که دارا می باشند. از این موارد می خواهیم به خواص درمانی شان اشاره کنیم که در زمره دارو های گیاهی قرار می گیرد.

از مصارف کلخنگ ها به عنوان آجیل می باشد که در دورهمی ها مورد توجه قرار می گیرد و همچنین از این محصولات به عنوان غذا استفاده می کنند که بسیار خوشمزه و عالی می باشد و می تواند برای سیستم گوارش افراد مفید واقع شود.

امین خلیلی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید