شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت خلال پسته اوحدی در بازار

خلال پسته اوحدی یکی از آجیل های محبوب در بین ایرانیان بوده که سالانه چندین تن ار این محصول به مصرف داخلی می رود و بخشی دیگر به کشور های متقاضی صادر می گردد. این محصول از خواص بی نظیری برخوردار است که باعث شده در دنیا مصرف کنندگان زیادی را برای خود پیدا کند. مصرف پسته برای درمان بسیاری از بیماری های مفید می باشد این محصول از خاصیت درمانی نیز برخوردار است. 

قیمت خلال پسته اوحدی در بازار

انواع خلال پسته موجود در بازار

انواع خلال پسته موجود در بازارانواع خلال پسته موجود در بازار برای علاقمندان به راحتی قابل خرید و سفارش بوده است این محصول از گونه های بومی ایران می باشد که در استان کرمان نوع با کیفیت آن به خوبی رشد می کند پسته رفسنجان یکی از گونه های با کیفیت پسته در سطح جهان است که به کشور های زیادی نیز صادر می گردد.

همان طور که می دانید پسته یکی از قسمت های اصلی آجیل به حساب می آید پسته از نظر ماده معدنی به نام پتاسیم غنی بوده و با خوردن آن این ماده به راحتی وارد بدن می شود. در سطح کشور ایران چهار نوع پسته مورد کشت و تکثیر قرار می گیرد که اسامی آن ها به صورت زیر می باشد:

 1. پسته فندقی
 2. کله قوچی
 3. اکبری
 4. احمد آقایی
  ارزش غذایی مصرف پسته برای کسانی که مصرف کننده دائمی این محصول در سطح کشور هستند به صورت زیر می باشد:
 5. پسته سرشار از کربوهیدرات ها پروتئین ها و آمینو اسید، چربی و فیبر های رژیمی می باشد که علاقمندان با خورد این ماده به راحتی این مواد را به بدن خود وارد می کنند.
 6. پسته غنی از مواد معدنی نظیر کلسیم، پتاسیم، آهن، روی،مس و سدیم می باشد. 
 7. این محصول دارای ویتامین های ضروری نیز نظیر ویتامین های ث، ب۶، کا، تیامین، فولات و غیره می باشد که با مصرف کردن آن این مواد وارد بدن می گردد. در صد گرم از این محصول مواد زیر به این صورت موجود است:
 8. مواد چرب ۵۴ گرم
 9. کلسیم ۱۳۰ میلی گرم
 10. فسفر ۵۰۰ میلی گرم
 11. آهن ۸ میلی گرم
  این موارد نام برده میزان محتویان در داخل پسته است که با خوردن آن به راحتی وارد بدن می شود. مصرف کردن پسته اسهال خونی را نیز به خوبی درمان می کند اگر دچار این مشکل هستید به راحتی می توانید این مشکل خود را درمان کنید.

ویژگی های خلال پسته اوحدی

ویژگی های خلال پسته اوحدیویژگی های خلال پسته اوحدی در سطح بازار منحصر به فرد می باشد پسته یکی از محصولات مرغوب کشور بوده که با بسته بندی های خاصی به خارج و داخل بازار عرضه می شود. مصرف کردن پسته برای بالا بردن میزان تراک استخوانی نیز در افراد بسیار مفید می باشد کسانی که دچار بیماری پوکی استخوان هستند با خوردن پسته به راحتی بیماری خود را درمان می کنند.

همان طور که گفته شد پسته منبع خوبی از آهن است که وجود این ماده معدنی در بدن باعث خون سازی می گردد. کسانی که مشکل کم بود خون دارند با خوردن پسته این بیماری را به راحتی می توانند درمان کنند.

خوردن پسته برای باز کردن مجاری کبد نیز بیشتر توصیه می شود با خوردن پسته می توان به راحتی عملکرد اعصاب خود را نیز کنترل و مدیریت کرد مصرف کردن پسته برای معده نیز مفید می باشد.

اگر می خواهید از سلامتی قلب در طول زندگی خود برخوردار شوید مصرف پسته را هیچ وقت فراموش نکنید. با خوردن پسته میزان فشار خون و ضربان قلب خود را می توانید کنترل کنید.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت خلال پسته اوحدی

عوامل تاثیر گذار بر قیمت خلال پسته اوحدیعوامل تاثیر گذار بر قیمت خلال پسته اوحدی عوامل متعددی هستند  که توسط شرکت های تولیدی پسته در سطح کشور تعیین می گردد. از عوامل دخیل در این زمینه میزان هزینه به کار رفته در تولید این محصول است که شرکت ها این مورد را در قیمت گذاری اعمال می کنند.

عامل بعدی بازار رقابت برند های دیر بوده که هر شرکتی قیمت خاص خود را دارا می باشد. 

امین خلیلی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید