شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت پسته کوهی خشک عمده در بازار

قیمت پسته کوهی خشک عمده در بازار

پسته کوهی خشک یکی از بهترین آجیل ها و تنقلات می باشد. این محصول به  صورت خام و بو داده در بازار موجود است که خریدار می تواند بر اساس نیاز خود اقدام به تهیه آن نمایید. پسته کوهی دارای خواص فوق العاده ای می باشد و برای درمان بیماری های پوستی و یا بیماری هایی که منشا آن سرد بودن مغز و بدن می باشد بسیار موثر است. طعم آن فوق العاده بوده و به صورت تنقلات و یا در غذا مصرف می شود.

قیمت پسته کوهی خشک عمده در بازار

آشنایی با پسته کوهی خشک

آشنایی با پسته کوهی خشک پسته کوهی خشک به نام بنه در ایران شناخته می شود، بنه در دو نوع در ایران روییده می شود. یک نوع آن دارای پوست ضخیم مانند پوست پسته می باشد و نوع دیگر آن که به کلخونگ معروف است دارای دانه های ریز است و رنگ آن سبز است؛ این دانه ها پوست نازکی دارند و معمولا با پوست خورده می شوند. طعم دو نمونه این میوه کمی متفاوت است اما هر دو خوش طعم می باشند.

روغن این پسته ها نیز مصرف موضعی داشته و برای درمان انواع ماه گرفتگی، لک صورت و یا جای آکنه و جوش مورد استفاده قرار می گیرد. دانه های پسته های کوهی را بعد از چیدن در شکل دارای پوست سخت آن مغز را بیرون آورده و خشک می کنند. پس از رطوبت زدایی با نمک و روی حرارت بو می دهند که طعم آن بسیار بی نظیر می باشد و مناسب با هر سلیقه ای می باشد. پسته های کوهی را در بسته های متفاوت با وزن های مختلف بسته بندی می کنند و به بازار ارائه می دهند. استفاده از آن در غذاهای سنتی نیز بسیار مرسوم است که طعم فوق العاده پسته های خشک در این غذا ها به طور کامل مشهود می باشند.

خصوصیات پسته کوهی خشک

خصوصیات پسته کوهی خشکدرخت های پسته کوهی از اجداد پسته های دیگر می باشند که به دلیل آنکه در مناطق بکر رویش پیدا می کنند دست نخورده باقی مانده اند. پسته های کوهی دارای درخت های کوتاه می باشند و برگ های آن برای نگه داری مواد غذایی به صورت یک نگه دارنده طبیعی به مواد خوراکی اضافه می شوند. پسته کوهی خشک کروی شکل بوده و طعم گس مانندی دارد که خوردن آن احساس بسیار خوبی در دهان ایجاد می کند.

پسته های کوهی را خشک می کنند و سپس به شکل بو داده به بازار ارائه می دهند. جالب است بدانید که امکان کاشت این درختچه ها در گلخانه وجود ندارد زیرا دانه های آن در پوست سخت قرار دارند و باید در طبیعت بر اثر سرما و یخ بندان شکسته شوند تا امکان رویش آن ها وجود داشته باشد. پسته ها به صورت خوشه بر روی درختچه ظاهر می شوند و بعد از جدا شدن از شاخه، پوست آن ها با روش های متعددی جدا می کنند، سپس خشک شده و رنگ آن تیره تر می شود. خشک کردن بیش تر با حرارت آفتاب پاییزی صورت می گیرد.

مرکز عرضه پسته کوهی خشک عمده

مرکز عرضه پسته کوهی خشک عمدهعرضه پسته کوهی خشک شده به صورت عمده باعث می شود تا خریدار قیمت بسیار کم تری برای هر کیلو از این میوه بپردازد. مراکز ارائه دهنده پسته کوهی به صورت عمده این محصول را در بسته های بسیار بزرگ و یا حتی به صورت فله به خریدار ارائه می کنند تا خریدار هزینه کم تری برای بسته بندی پرداخت کند. برای رستوران های محلی که غذاهای سنتی به همراه پسته کوهی یا بنه تهیه می کنند بهتر است تا پسته کوهی مد نظر خود را به شکل عمده خریداری نمایند.

جهت تهیه این محصول با قیمت مناسب و به شکل عمده می توانید با شماره تلفن های موجود در همین سایت تماس بگیرید. در صورتی که تا سقف تعیین شده خریداری انجام دهید هزینه حمل و نقل محصول شامل تخفیف ویژه می شود.

امین خلیلی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید