شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت پودر پسته خام در بازار

پودر پسته خام یکی از فرآورده های مهم در فرآوری مغز پسته به شمار می آیند. امروزه در بازار برای سهولت اصناف مختلف مانند قنادان این فرآورده تهیه و در اختیار این عزیزان قرار گرفته است که با استقبال زیادی از سوی این عزیزان روبرو شده است، زیرا که این محصول بسیار مقرون به صرفه و به سهولت قابل استفاده می باشد.

قیمت پودر پسته خام در بازار

نکاتی درارتباط با پودر پسته خام

نکاتی درارتباط با پودر پسته خامدر هنگام تهیه پودر پسته باید دقت فرمایید که پودر پسته خریداری شده عاری از هرگونه تیرگی باشد و حتما سبز یک دست دیده شود. به عبارتی دیگر باید پودر پسته خام عاری از هرگونه ناخالصی باشد. همچنین پودر پسته دارای مزه طبیعی (عاری از مزه تلخی و تندی) باشد. پودر پسته خام نباید دارای رطوبت بالایی باشد (حداکثر ۵ درصد) زیرا باعث به هم پیوستن پودرهای پسته به یکدیگر می شود و همچنین باعث ایجاد آفات و کپک و ظاهر نامناسبی می شود. در هنگام تهیه پودر پسته خام باید به بسته های به کار برده شده برای این محصول دقت کافی را داشته باشید که هم مواد درجه یک به کاربرده شده باشد و هم عاری از هرگونه پارگی در بسته ها باشد زیرا که باعث ورود آلودگی و ایجاد کپک و بیماری می کند.

مصارف گوناگون پودر پسته خام

مصارف گوناگون پودر پسته خامپسته دارای خواص متنوع می باشد به همین دلیل از پسته در طب سنتی استفاده می کنند، که از جمله این خواص می توان به تسکین سرفه، تقویت معده و ذهن، آرامش اعصاب و قلب، تقویت قوای جنسی و همچنین در درمان کم خونی بسیار مفید است.
از این رو انواع فرآورده های تولیدی از مغز پسته به وفور دیده می شود. مانند پودر پسته، خلال پسته، مغز پسته و…. جز فرآورده های مغز پسته می باشد. از بین این فرآورده های تولیدی از مغز پسته پودر پسته خام از جایگاه ویژه ای برخوردار است. پودر پسته خام به دلیل سهولت و سرعت در انجام فعالیت های کافه داران، رستوران دارها روانه بازار شده؛ چرا که برای سرو دسرها و معجون هایی که پایه اولیه آنها پودر پسته است بسیار مقرون به صرفه بوده و به راحتی قابل استفاده این افراد قرار می گیرد.
همچنین این فراورده در صنعت شیرینی پزی نیز کمک بسیاری به قنادان کرده است. به همین دلیل علاوه بر این که در وقت این عزیزان صرفه جویی می شود محصول با کیفیت و مقرون به صرفه با کاربرد راحت تر در اختیار این عزیزان قرار می گیرد.
باید توجه داشت که در صورت استفاده از پودر پسته خام دیگر نگرانی های
قبلی از قبیل پوک بودن، خرابی، آفت زدگی، و حتی فاسد شدن آن را ندارید، و
به راحتی می توان این فراورده را در یخچال و یا فریزر نگهداری کرد.
 در کرمان برای تهیه قاووت از پودر پسته استفاده می شود. این فراورده حتی به بستنی سازان در تولید بستنی های که مواد تشکیل دهنده آن پسته می باشد، نیز کمک بسزایی کرده است.

فروش پودر پسته خام با بهترین قیمت

فروش پودر پسته خام با بهترین قیمت

پودر پسته خام امروزه در بازار به فراوانی موجود و قابل دسترس تمام افراد قرار می گیرد. باید توجه داشته باشیم که بسته ها بر اساس نیاز افراد به وزن های مختلف بسته بندی می شود این بسته بندی ها عموما برای حفظ تازگی به وزن های زیر یک کیلوگرم بسته بندی می شوند. اما با این حال باز متناسب با نیاز افرادی که روزانه از پودر پسته خام استفاده می کنند می توانند بسته بندی های بالای یک کیلوگرم سفارش و تهیه کنند. بر این اساس قیمت پودر پسته متفاوت می باشد. همچنین با توجه به کیفیت پودر، عاری بودن از هرگونه ناخالصی، بدون وجود دانه های بزرگتر، نوع مواد به کار برده برای بسته بندی، شرکت تولید کننده قیمت فروش متفاوت است. بنابراین هر فردی یا صنفی متناسب با نیاز و مصرف می تواند محصول مورد نظر را با بهترین قیمت و کیفیت تهیه کند.

امین خلیلی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید