شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز خرید بنه ارگانیک گرمی

بنه ارگانیک که همان مغز پسته کوهی است، یکی از خاص ترین دانه های روغنی است که خواص درمانی بسیار بالایی دارد. 

بنه ارگانیک گرمی نیز از درختی به دست می آید که در طبیعتی بکر و دست نخورده می روید، و برای پرورش آن از هیچ کود یا مواد شیمیایی استفاده نمی شود به همین دلیل خواص آن از مغز پسته باغات بیشتر است. 

 

مرکز خرید بنه ارگانیک گرمی

هرآنچه باید از بنه ارگانیک بدانید

هرآنچه باید از بنه ارگانیک بدانیدبنه میوه ای است که درخت آن به صورت خودرو در دامنه ی کوه ها و مناطق کوهستانی رشد می کند. شرایط آب و هوایی ایران به ویژه در دامنه کوههای زاگرس بهترین مکان برای رشد این درخت است.

میوه ی این درخت از سالم ترین میوه هاست چون در طبیعت وحشی و بدون هیچ گونه مواد شیمیایی و سمپاشی به درخت این میوه رشد می کند.

یکی از ویژگی های بنه ارگانیک این است که درخت آن یکسال در میان به بار می نشیند. فصل برداشت این میوه اواخر تابستان است. بنه ارگانیک یک دانه روغنی است که در تهیه بعضی از غذاهای سنتی استفاده می شود و در بعضی از شهرها به صورت تنقلات و بو داده مصرف می شود.

بنه ارگانیک سرشار از انواع مواد معدنی و ویتامین هاست. به عنوان مثال ویتامین ای موجود در بنه ارگانیک بسیار زیاد است که باعث می شود این میوه به عنوان یک آنتی بیوتیک قوی در بدن عمل کرده و باعث از بین رفتن باکتری های مضر در بدن شود.

کوهستان های ایران معدن انواع گیاه ها و درختانی با دانه های روغنی مختلف و خواص درمانی بالا است.

موارد استفاده از بنه ارگانیک

موارد استفاده از بنه ارگانیکدرخت بنه در مناطق کوهستانی استان لرستان بیشتر دیده می شود و چون یک میوه کوهستانی و خودرو است، در زبان ها و لحجه های مختلف نام آن متفاوت است. اما به صورت کلی همه به اسم بنه آن را می شناسند.

در ایران سه گونه از این میوه یافت می شود که در هرکدام از مناطق آب و هوایی یکی از گونه های آن رشد کرده و میوه می دهد. 

موارد  استفاده از بنه، بیشتر تهیه غذاهای محلی است و یا به صورت تنقلات استفاده می کنند. مثلا در کرمان نوعی غذای محلی با آن تهیه می کنند که به قاتق بنه معروف است. 

بنه ارگانیک در دو اندازه ریز و درشت در طبیعت یافت می شود که نمونه های درشت آن دارای پوسته محکم و کلفتی هستند. برای جدا کردن پوسته آن تبحر و مهارت خاصی مورد نیاز است.

بنه ارگانیک دارای طبیعت گرمی است و بسیار روغنی و چرب است که باعث افزایش انرژی و کالری می شود. یکی از فرآورده های بنه، روغنی است که از آن تهیه می شود و در طب سنتی موارد مصرف بسیار بالایی دارد.

عرضه بنه ارگانیک گرمی

عرضه بنه ارگانیک گرمیعرضه بنه ارگانیک بیشتر در شهرهای تامین کننده این محصول صورت می گیرد. بنه ارگانیک در مناطق کوهستانی ایران، که شهرهای غرب و شمال غرب هستند، رشد می کند. 

فروشندگان این میوه، دو نوع از آن را در بازار عرضه می کنند. یک نمونه آن دارای پوست سفت و سختی است که برای مصرف آن باید از پوست جدا شود و نمونه دیگر دارای پوسته نرمی است. خواص این دو نیز با هم متفاوت است.

نمونه هایی که پوسته سختی دارند، از لحاظ خواص درمانی و مواد معدنی غنی ترند. و مخاطبان بیشتری برای مصرف دارند.

تامین کننده های زیادی در عرضه این محصول در شهرهای برداشت آن فعالیت می کنند که به صورت عمده یا خرد محصول را به تمام نقاط کشور ارسال می کنند.

عرضه بنه ارگانیک علاوه بر داخل ایران، در بازارهای خارجی نیز مخاطبان زیادی دارد و با وجود اینکه این میوه در بسیاری از کشورهای اطراف نیز برداشت می شود، اما به دلیل شرایط آب و هوایی ایران طعم بنه ای که در ایران تولید و برداشت می شود بسیار خوشمزه تر و خوش طعم تر است.

امین خلیلی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید