مشاوره و سفارش

مغز پسته

اگر برای تهیه مواد اولیه کارگاه های خود به دنبال مغز پسته دندانه می گردید، ما می توانیم شما را با تولیدی انواع مغز پسته دندانه مرتبط سازیم. در این تولیدی انواع مغز پسته با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت عرضه می شود و شما با خیالی آسوده می توانید هزینه های تولید خود را با کمترین قیمت تخمین بزنید. مغز پسته دندانه در تولیدی ما کاملا تمیز و بدون ریزه های استخوانی پوست پسته بوده و می توانید به راحتی آن را مورد استفاده قرار دهید.

بنه سبز

بنه سبز بسته ای مورد توجه مشتریان زیادی قرار می گیرد و مشتریان می توانند آن ها را در اوزان مختلف تهیه کنند. با وجود این تنوع از نظر قیمت هم تفاوت بسیار در محصولات دیده می شود که افراد با شرایط مالی متفاوت برای خرید اقدام می کنند. بنه سبز بسته ای به صورت فله ای نیز عرضه می گردد که افراد با پرداخت هزینه کمتری برای خرید می توانند اقدام کنند. به منظور فروش بهتر به در بین مشتریان می دانیم که خدمات گسترده ای ارائه می گردد که هر کدام با شرایط افراد خاصی جور در می آید. فروش بنه سبز را به طرق مختلف یعنی فروش اینترنتی، فروش حضوری و صادرات ذکر می کنیم.

پودر پسته

دسته بندی انواع پودر پسته خندان طبق کیفیت و‌رنگ آنها انجام خواهد شد، در کارخانه ها معمولا پودرهای پسته در شکل های مختلف بسته بندی می شوند. بعضی از پودر های پسته سبز رنگ هستند و‌ بعضی از آنها در رنگ های قهوه ای و زرد رنگ‌ مشاهده ‌شده اند. قنادان جزو پرمصرف ترین انواع پودر های پسته خندان می باشند، آنها برای پختن شیرینی های خوشمزه نیازمند پودر پسته و دیگر آجیل ها هستند. انواع پودر های پسته خندان به خاطر مرغوبیت و خوش طعمی طرفداران زیادی دارند، شرکت های تولیدی مقدار زیادی از این پودر ها را به کشورهای همسایه صادر می کنند و از این راه پول خوبی وارد کشور می کنند.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
پسته کوهی-سفارشیموجودتماس بگیرید
مغز پسته -سفارشیموجودتماس بگیرید
پودر پسته-سفارشیموجودتماس بگیرید
دستگاههای فرآوری مغز پسته-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

ایمیل

kooshadaneh@gmail.com

درباره ما :

شرکت کوشا دانه، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات محصولات پسته آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر شرکت کوشا دانه

امین خلیلی

Call Now Buttonتماس بگیرید