شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشنده مغز پسته سبز

فروشنده مغز پسته سبز

مغز پسته سبز توسط معتبرترین مجموعه های فعال در عرصه خشکبار و آجیل به فروش می رسد. این فروشندگان سعی می کنند بهترین و با کیفیت ترین محصول را به دست خریدار برسانند. برای فروشنده مغز پسته سبز تفاوتی ندارد که خریدار، چه میزان خرید داشته باشد. یعنی خرید جزیی و یا عمده تاثیری در عملکرد او ندارد و فقط جلب رضایت مشتری، هدف او خواهد بود.

هر فروشنده ای در هر عرصه ای این را خوب می داند که اگر خریدار از کیفیت و قیمت محصول تهبه شده، راضی باشد، مجددا برای خرید از او اقدام خواهد کرد و به اصطلاح به یک مشتری دائمی مبدل خواهد شد. پس فروشنده مغز پسته سبز با کاهش دادن قیمت و افزودن بر کیفیت، برای سود بیشتر خود، طرح ریزی و سرمایه گذاری می کند.

فروشنده مغز پسته سبز

راهنمای خرید مغز پسته

راهنمای خرید مغز پسته

حتما می دانید که مغز پسته سبز یک‌ کالای صادراتی و لوکس و از بهترین نوع مغز پسته های موجود می باشد. در کنار این امتیازات، گرانبها بودن و صادراتی بودن را نیز باید به لیست ویژگی های مغز پسته سبز افزود. طبیعتا خرید چنین محصولی، نیاز به دقت بیشتر دارد و حتما باید شناخت خوبی از ان داشت. برای خرید مغز پسته سبز، بهترین راهکار این است که از افراد خبره در این حوزه کمک بگیرید.

در یک تقسیم بندی، مغز پسته سبز ۸ درجه بندی دارد که بر اساس رنگ تعیین می شود. طیف رنگ‌ سبز تا زرد محدوده این ۸ درجه است و باید تکجه بالایی در شناسایی این درجات داشت. از طرفی کیفیت دوپوسته شدن پسته کالک و یکدست بودن مغز در اندازه و نداشتن پوسته صورتی هم جز مواردی ست که یک خریدار پسته سبز لازم است ان ها را بررسی نماید. انس پسته، تازگی، خشک بودن و نداشتن نم و..‌ ، را هم در خرید این محصول باید مورد توجه قرار داد
.‌

بر اساس این توضیحات حتما متوجه شدید که یک خرید موفق نیاز به تبحر بالا دارد، پیشنهاد ما این است که قبل از خرید مغز پسته سبز حتما با کارشناسان واحد فروش مجموعه کوشادانه تماس حاصل فرمایید. آنها با نهایت حوصله شما را در این خرید راهنمایی خواهند کرد تا بتوانید با کیفیت ترین مغز پسته سبز را بخرید. مهم نیست که خرید شما عمده باشد یا جزیی، در هر حال این حق شماست‌ که بهترین خرید را داشته باشید پس دریافت راهنمایی را از کارشناسان خبره را فراموش نکنید.

قطب تولید مغز پسته سبز

قطب تولید مغز پسته سبز

برای اینکه بدانیم کدام شهر را به عنوان قطب تدلید مغز پسته سبز شناخته شده باید به سراغ شهرهای پسته خیز و یا شهرهایی برویم که به تولید پسته سبز می پردازند.

استان های کرمان، خراسان جنوبی و رضوی ، یزد، اصفهان، سیستان بلوچستان، استان مرکزی، فارس، قم، تهران از جمله شهرهای پسته خیز هستند البته حدود ده شهر دیگر در پی سیاست های جدید جهاد کشاورزی به این‌جمع افزوده شده اند.

پسته کال نوع یا رقم خاصی از پسته نیست بلکه علت این نامگذاری جداگانه این است که حدود ۴۰ روز قبل از رسیدن کامل پسته و قرمز شدن پوسته رویی، برداشت می شود. این برداشت زودهنگام ب ای این است که یک‌ محصول استثنایی از پسته تولید شود با یک رنگ بسیار چشم نواز.

از میان شهرهای تولیدکننده پسته، شهر رفسنجان در کرمان رتبه برتر را دارد و البته برخی ادعا دارند استان خراسان در اینده نزدیک می تواند این رتبه را از آن خود کند. با این توضیح یافتن قطب تولید مغز پسته اندکی سخت می شود. اگر برای تکمیل مواد اولیه تولیدات خود و یا هر منظور دیگر ، خریدار مغز پسته سبز هستید می توانید بهترین و درجه یک ترین نوع این مغز را از مرکز خرید معتبری مانند کوشادانه تهیه نمایید. رضایت مندی مشتری و ارائه مغزهای با کیفیت، شعار اصلی مرکز فروش کوشادانه است.

برای ارتباط بهتر در

whatss app

کلیک کنید یا

به سایت کوشا دانه مراجعه کنید و با دریافت کاتالوگ و همچنین نحوه خرید را از کارشناسان ما سوال فرمایید

امین خلیلی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید