شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش عمده مغز پسته درجه یک

پخش عمده مغز پسته درجه یک در مرکز کوشا دانه به صورت مستقیم و بدون حضور دلالان و واسطه های سودجو انجام می شود. مزیت این روش این است که اولا خریدار محصول تازه تر را خریداری می کند و ثانیا مغز پسته درجه یک را بسیار ارزان تر از فروشگاه های آجیل و خشکبار تهیه می نماید و ثالثا بدون صرف وقت و هزینه، به آسانی سفارش خود را دریافت کند.
علاوه بر این ها به دلیل این که مجموعه ما از تولید کنندگان مغز پسته می باشد، شما می توانید در تناژهای بالا مغز پسته را خریداری کنید.

پخش عمده مغز پسته درجه یک

خصوصیات انواع مغز پسته درجه یک

خصوصیات انواع مغز پسته درجه یک

خصوصیات انواع مغز پسته درجه یک بر اساس نوع پسته اش می باشد. ارقام پسته و خصوصیات آن در ذیل توضیح داده می شود:

  • مغز پسته احمد آقایی: این نوع مغز پسته کشیده و بزرگ است. طعم و مزه اش هم بهتر ارزیابی می شود. پر مصرف ترین و مرغوب ترین نوع شناخته شده و بالاترین کیفیت آن متعلق به پسته های شهر نوق رفستجان می باشد.
  • مغز پسته اکبری: پسته اکبری، از پسته احمد آقایی کشده تر و بزرگتر است و با قیمت بالاتر. در بین دیگر انواع پسته لوکس تر و مجلسی تر دیده می شود و نوع دست چین آن طرفدران زیادی دارد. بهترین نوع این محصول نیز در شهر انار واقع در کرمان کاشت می شود.
  • مغز پسته کله قوچی: این مغز از پسته ای که گرد و درشت است به دست می آید. به دلیل اندازه درشتش، توچین کردن و تزئنش جلوه ای خاص را ایجاد می کند. این نوع پسته هم در بهترین کیفیت، در شهر نوق رفسجان برداشت می شود.
  • مغز پسته فندقی: این نوع پسته از دیگر انواع کوچک تر است و به دلیل ریز بودن، تعداد بیشتری را در هر واحد وزنی به خود اختصاص می دهد بنابراین خرید آن به صرفه تر است مخصوصا برای آجیل.همین ویژگی سبب شده در صادرات هم بیشترین حجم را به در بر بگیرد. پسته فندقی شهر زرند بهترین کیفیت را داراست.

همانطورکه متوجه شدید، بیشترین تولید مغز پسته در استان کرمان می باشد و شاید اگر بخواهیم دقیق تر بگوییم، بهترین مغز پسته درجه یک از شهرهای رفسنجان و سیرجان برداشت می شود. ناگفته نماند که به جهت مزیت های ذاتی پسته در حوزه کشاورزی و همچنین مزیت های اقتصادی و سودآوری ارزی آن، و ویژگی های منحصر به فرد و خصوصیات مغز پسته، شهرهای دیگر نیمه شمالی کشور در صدد کاشت و رقابت با این دو شهر هستند و در سالهای اخیر نمونه های موفقی به ثبت رسیده است.

تولید مغز پسته درجه یک صادراتی

تولید مغز پسته درجه یک صادراتی توسط تمامی باغداران، تولیدکنندگان و کارخانه داران پسته دنبال می شود. در کنار حجم بالای تولید، کیفیت شعار اصلی تمامی آن ها است.
مجموعه کوشا دانه هم با این شعار اقدام به فعالیت در این حوزه کرده و برای حضور موفق در بازارهای جهانی، از آخرین فناوری های موجود در مراحل تولید و فرآوری و بسته بندی کمک گرفته است تا مغز پسته درجه یک صادراتی را به بازار فروش عرضه کند و رضایت مشتریان داخلی و خارجی را به دست آورد.
در شرکت کوشا دانه به دلیل تنوع مشتریان، نوع بسته بندی های مغز پسته درجه یک نیز متنوع می باشد و از جعبه های کوچک شکیل تا بسته بندی های فله ای و کارتنی بزرگ در دسترس مشتریان است. این تنوع و تعدد به خریداران کمک می کند تا با هر توان مالی و هر هدف و یا نوع تولید خود، آزادانه و آسوده دست به انتخاب بزنند و خرید خود را به ثبت برسانند.
ناگفته نماند که در بخش صادرات، کوشا دانه سعی کرده است که محور و نوع بسته بندی خود را بر اساس نظر خریداران خارجی طراحی نماید.

امین خلیلی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید