شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش عمده مغز پسته فندقی

فروش عمده مغز پسته فندقی در فروشگاه اینترنتی عرضه می شود.قیمت مغز پسته فندق در مناطق مختلف کشور متفاوت می باشد.شما برای خرید پسته  فندقی ارزان می توانید از نمایندگی ها مختلفی در شهر های مختلف خریداری کنید و خرید اینترنتی علاوه بر آسانی خرید دلیل بدون واسطه بودن بسیار ارزان تر می باشد. 

فروش عمده مغز پسته فندقی

همه چیز درباره مغز پسته فندقی

همه چیز درباره مغز پسته فندقیآن چه درباره مغز پسته فندقی می توان گفت مغز پسته یکی از بهترین گزینه ها برای فروش در بازار اروپا بوده و مشتریان زیادی را در این قاره دارا است،اما حتما می بایست در تست آفلاتوکسین موفق عمل نماید. خشی از نیاز بازار اروپا به مغز پسته فندقی از سوی ایران و بقیه نیاز آن ها از کشور های آمریکا و ترکیه تامین می شود. صادرات مغز پسته به اروپا در کیفیت های مختلفی صورت می گیرد و هر یک از مشتریان به تناسب نیاز خود اقدام به خرید هر یک مغز پسته ها می کنند.اگر در بازار و کشور های اروپایی فعالیت کرده باشید ، قطعا متوجه شده اید که مشتریان حاضر در بازار این کشور ها به دنبال خرید مغز پسته با قیمت مناسب و کیفیت بالا هستند .به دلیل ارزان بودن قیمت پسته فندقی دهن بست و از سویی سبز بودن مغز این محصول ، تولید مغز از آن با قیمت ارزانی صورت گرفته و قاعدتا قیمت مناسبی خواهد داشت. جالب است بدانید که پسته دهن بست به واسطه این که پوست صدفی پسته مانع رسیدن قارچ به آن می شود.هیچ گونه آلودگی را به آفلاتو کسین نداشته و محصولی ایمن و با ریسک پایین برای صادرات است. شما می توانید برای بالا بردن ضریب امنیت صادرات خود ، مغز پسته را در کارتن های ده کیلویی بسته بندی  نمود و برای صادرات به مشتریان عرضه کنید تا از بابت آلوده شدن بار هیچ گونه نگرانی وجود نداشته باشد.

مهمترین خصوصیات مغز پسته فندقی

مهمترین خصوصیات مغز پسته فندقیاز خصوصیات مغز پسته فندقی همان گونه که از اسمش پیداس شبیه فندق می باشد. رنگ غالب مغز پسته سبز و هنگام رسیدن رنگ رویی آن به رنگ قرمز خوشرنگی تبدیل می شود. ابعاد پسته خشک ۱۸ میلی‌متر است. پسته خشک فندقی دارای عرض ۱۱ میلی‌متر (متوسط). پسته فندقی دارای قطر ۱۱.۶ میلی‌متر رنگ رویی مغز ارغوانی. رنگ پوست استخوانی کرم می‌باشد. مغز خوشمزه ،شکل کروی و گرد نوع دهانه بسته ؛فندقی را برای تزیین انواع شیرینی پسته ای مناسب کرده است. همچنین به علت مقرون به صرفه تر بودن نسبت به بقیه انواع پسته برای استفاده در شیرینی ها مانند مسقطی، گز و در صنعت بستنی سازی نیز از پسته فندقی استفاده می شود. مقرون به صرفه و اقتصادی بودن پسته فندقی را می توان به ریز بودن دانه های آن نسبت داد. اندازه کوچک پسته فندقی باعث می شود در هر کیلوگرم ۱۰۰۰تا۱۱۰۰عدد دانه پسته وجود داشته باشد. که آن را برای آجیل های خانگی و میهمانی هایتان مناسب می سازد.پسته.فندقی مقدار کالری کم و فاقد کلسترول می باشد و حاوی مقدار کمی چربی اشباع می باشد. چربی یک منبع انرژی است که به جذب ویتامین های D,E,A,K کمک می کند      

عرضه مغز پسته فندقی به صورت عمده

عرضه مغز پسته فندقی به صورت عمدهعرضه مغز پسته فندقی از طریق فروشگاه های اینترنتی و نمایندگی های اینترنتی در سراسر ایران پخش می شود پسته فندقی همان طور که از اسمش پیداست اندازه ایی شبیه فندق دارد و ریزترین نوع پسته است. مغزه پسته فندقی از آن جایی که قیمتش نسبت به انواع دیگر پسته کمتر می باشد برای پخته شیرینی و کیک و سوهان و گز و…بسیار مناسب می باشد. در بخش صادرات نیز پسته و مخصوصا مغز پسته فندقی مشتریان خاص خود را دارد. در شهر های مختلف ایران پسته فندق در انس های مختلف کشت می شود .  جهت سفارش پسته و مغز پسته فندقی می توانید از فروشگاه های اینترنتی معتبر ثبت سفارش کنید.            .

امین خلیلی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید