شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پسته کوهی کردستان و فروش آن در بازار داخلی

پسته کوهی کردستان جزئی از محصولات طبیعی و خوش مزه ی این منطقه است، این نمونه به صورت طبیعی و ارگانیک در طبیعت زیبای کردستان رشد می کند و فاقد هرگونه کود و مواد شیمیایی است و طرفداران بسیار زیادی در داخل و خارج از کشور دارد.

پسته کوهی کردستان و فروش آن در بازار داخلی

مشخصه های پسته کوهی کردستان

مشخصه های پسته کوهی کردستان فروش پسته کوهی در کردستان طرفداران بسیار زیادی دارد و بازار پسته کوهی در این منطقه بسیار پر رونق است.

پسته کردستان یک ماده مغذی متراکم با ترکیبات اسیدهای چرب سالم برای قلب و همچنین پروتئین، فیبر رژیم غذایی، پتاسیم، منیزیم، ویتامین A و تعدادی از فیتو شیمیایی ها است.

رنگ منحصر به فرد هسته سبز و بنفش پسته نتیجه ای از محتوای مقوی لوتئین و آنتوسیانین است. در بین‌ آجیلها پسته، حاوی بالاترین میزان پتاسیم، توکوفرول، ویتامین K، فیتواسترول ها و کاروتنوئید های گزانتوفیل است. پنج آزمایش قلبی عروقی تصادفی منتشر شده نشان داده اند که پسته پروفایل لیپید خون سالم قلب را زیاد می کند و برای سلامت قلب مفید است.

مطالعات بالینی اکتشافی نشان می دهد که پسته به حفظ فعالیت آنتی اکسیدانی و ضد التهابی، کنترل قند خون و عملکرد بدن کمک می کند. پسته به دلیل اثرات سیری و اشباع و کاهش خالص متابولیسم در کنترل وزن بدن به شما کمک می کند.

پسته پروفایل های چربی خون را در قلب تقویت می کند.

به نظر می رسد که مصرف پسته فشار خون سیستولیک و دیاستولیک را به میزان متوسط در افراد فاقد دیابت کاهش می دهد.

تفاوت پسته کوهی کردستان با پسته کوهی لرستان

تفاوت پسته کوهی کردستان با پسته کوهی لرستان این محصول در لرستان به نام بنه لری و در کردستان به نام سقز معروف شده است.

شیره ی درخت پسته ی کوهی در لرستان به نام بریژه  معروف است  اما همین محصول در کردستان به نام کلنگ معروف گردیده است.

پسته لرستان شکل میوه آن دایره ای است و قطر آن حدوداً ۵ میلی‌متر، ابتدا صورتی سپس قرمز و در زمان رسیدن کامل، پوشش میوه سبز رنگ می‌شود

این محصول در کردستان بزرگ تر از لرستان است و ابتدا صورتی و بعد به رنگ سبز خیلی روشن در می آید.

عوامل موثر بر فروش بالای پسته کوهی کردستان

عوامل موثر بر فروش بالای پسته کوهی کردستان پرفروش ترین پسته کوهی موجود در بازار در کردستان است. اگرچه یک وعده معمولی پسته کالری قابل توجهی (جدول تغذیه ای) را تأمین می کند، اما مصرف آنها در مقادیر طبیعی با افزایش وزن همراه نیست، شما می توانید با خیال راحت از آن استفاده کنید.

پسته از یک بافت خامه ای، عطر و طعم طبیعی، شیرین و در عین حال خاکی برخوردار است. به همین ترتیب، آنها برای هر نوع قنادی ایده آل هستند و عطر و طعم محبوب بستنی، ژلاتو، ماکارون را ایجاد می کنند. بافت خامه ای آن و تن خاکی نیز آن را به یک مهره ایده آل برای جفت شدن با هر دو ادویه تند و ترش تبدیل کرده است. غالباً با استفاده از پسته چاشنیهایی خاص و دل چسب می توان به وجود آورد.

استفاده از پسته کوهی یک راه مهم برای حفظ تناسب اندام،‌ کاهش عوامل خطر برای مشکلات سلامتی است که با افزایش سن، با آنها روبرو می شویم. حفظ سلامت قلب و رگ های خونی مهمترین کارهایی است که این نمونه می تواند انجام دهد. مطالعات متعدد نشان می دهد که پسته به عنوان بخشی از یک رژیم غذایی سالم به تنظیم کلسترول بدن کمک می کند.

مردان بیشتر علاقه مند به حفظ وزن سالم در بدن هستند. به گفته کارشناسان تغذیه، یک جزء اصلی برای حفظ وزن، خوردن میان وعده های کوچک در طول روز است. میان وعده ها بخش مهمی از یک رژیم متعادل هستند. پسته یک میان وعده ی مفید و کامل است که شامل: ۳ گرم فیبر، ۶ گرم پروتئین و ۱۱ گرم چربی سالم قلب می باشد.

پسته منبع خوبی از اسیدهای آمینه ، بلوک های ساختاری پروتئین است. به طور خاص، پسته سرشار از L-arginine است، که قادر به بهبود جریان خون در شریان ها می باشد و برای حمایت از فرآیندهای متابولیک بدن ضروری است. پسته همچنین حاوی اسیدهای آمینه لوتئین و زاكزانتین است كه نقش مهمی در سلامت چشم دارند و ممكن است پیشرفت مربوط به سن را كندتر كند

امین خلیلی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید