شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش ویژه پسته کوهی خام در ایران

فروش ویژه پسته کوهی خام در ایران

پسته کوهی خام  نوعی پسته می باشد که در مناطق مختلفی از کشورمان رشد و پرورش می یابد. پسته کوهی خام دارای ویژگی های گوناگونی است به طوری که مصرف آن خاصیت دارویی و درمانی نیز دارد. بخش های مختلف پسته کوهی علاوه بر میوه آن مفید هستند و به طور گسترده ای در صنعت از آن ها استفاده می شود.

فروش ویژه پسته کوهی خام در ایران

نکاتی در ارتباط با پسته کوهی خام

فروش ویژه پسته کوهی خام در ایرانپسته کوهی با پسته آجیلی تفاوت دارد. پوسته بیرونی آن سخت است و در صورت استفاده از آن با دندان موجب آسیب رساندن به دندان می شود. از درختان پسته کوهی صمغی به وجود می آید به طوری که این صمغ شامل ماده های سودمندی بوده که خواص دارویی و درمانی فراوانی دارد.

شیره درخت پسته کوهی که خاصیت فراوانی در زمینه درمانی دارد برای اشخاصی که از بیماری و ناراحتی های گوارش رنج می برند، مفید است. همچنین این صمغ پر فایده حاوی یک نوع ماده است که استفاده های زیادی در صنعت دارد و در صنایع مختلف به کار برده می شود. در صنایع داروسازی برای تولید انواع ضد عفونی کننده ها کاربرد دارد. در صنعت پلاستیک و چرم نیز استفاده دارد. علاوه بر استفاده در صنایع داخلی، این صمغ پرخاصیت صادر میگردد و در صنایع مختلف و تولیدات گوناگون به عنوان ماده اولیه مورد استفاده قرار می گیرد.

درخت پسته کوهی در دامنه های مناطق کوهستانی رشد می کند. در سال هایی که میزان بارش زیاد است باردهی این درختان نیز فراوان است. علاوه بر اینکه خود این درخت خاصیت ها و استفاده های مفید و متفاوتی دارد، وجود این در درخت در دامنه های کوهستانی باعث شده است که از فرسایش خاک جلوگیری گردد.

ویژگی های پسته کوهی خام

فروش ویژه پسته کوهی خام در ایران

همانطور که گفتیم پسته کوهی ویژگی ها و خواص دارویی و درمانی زیادی دارد همچنین در صنایع مختلف از صمغ این درخت استفاده های بسیاری می شود.

یکی از ویژگی هایی که باعث شده است پسته کوهی مورد توجه قرار گیرد توانایی قابل ملاحظه آن در زمینه پوست و مو است. اگر زخمی به روی پوست خود دارید با مصرف این میوه می توان آن را معالجه نمود. اگر به دنبال یک ماسک عالی و دارای خاصیت باورنکردنی هستید ماسک پسته کوهی بهترین گزینه می باشد. در همین راستا با آسیاب کردن پسته کوهی و مخلوط نمودن با آب این می توان ماسک رادرست کرد و روی پوست صورت خود قرار دهید.

تمام عنصرهایی که مورد نیاز بدن است، می توانید در پسته کوهی بیابید و مصرف آن به طریقه درست املاح لازم را تامین می کند.از میوه های پسته کوهی نوعی روغن خوراکی بدست می آید که مصرف آن همراه باسالاد موثر است. کسانی که از درد مفاصل رنج می برند و روغن شترمرغ در اختیار ندارند می توانند از این روغن جهت ماساژ استفاده نمایند.پسته کوهی بر خلاف پسته هایی که پرورش یافته هستند و در زمان های مختلف سم پاشی می شوند، کاملا طبیعی هستند.میوه پسته وحشی باوجود املاح مختلفی که دارد، جهت پیشگیری از سرطان ها مفید است زیرا انرژی بدن را زیاد می کند. پسته کوهی برای افرادی که دچار بیماری راشیتیسم هستند، سودمند است. نا گفته نماند که مصرف زیاد پسته کوهی باعث افزایش وزن و زخم شدن دهان  می شود.

خرید پسته کوهی خام با قیمت ویژه

فروش ویژه پسته کوهی خام در ایران

خرید و فروش پسته باتوجه به اینکه خاصیت های گوناگون آن رونق فراوانی دارد. پسته کوهی پس از چیدن از درخت، بسته بندی می گردد و جهت عرضه و فروش به بازار راه می یابند. از آنجایی که جداسازی پوست بنه سخت است و زمان زیادی می طلبد، توسط دستگاه فرآیند جداسازی انجام می گیرد. بنابراین انتظار می رود که قیمت مغز بنه از خود آن بیشتر باشد. خرید به طور مستقیم و بدون واسطه بهترین راه است تا بتوانند محصول را با بهترین کیفیت و قیمتی مناسب تهیه کرد.

امین خلیلی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید