شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید ونوشک رسیده ارزان قیمت

 ونوشک یعنی همان پسته کوهی که در مناطق کوهستانی و نیمه خشک درخت آن وجود دارد.درخت آن در بین صخره های سنگی رشد می کند این درخت که میوه ونوشک می دهد جزو آن دسته از درختان کوهی است که خود رو هستند یعنی کاشت آن به دست انسان صورت نگرفته است. ونوشک رسیده ارزان معمولا در فصل پاییز به دست می‌آید. قیمت ونوشک در مناطقی که بیشتر به آن دسترسی دارند مانند استان های کوهستانی لرستان ارزانتر از جاهایی است که به صورت واسطه گری دست به دست شده تا در آنجا مورد استفاده قرار بگیرد. ونوشک اول صورتی رنگ است با گذشت زمان به قرمز و در نهایت پوشش سبز تیره به خود می گیرد. 

خرید ونوشک رسیده ارزان قیمت

نگاهی اجمالی بر ونوشک رسیده

نگاهی اجمالی بر ونوشک رسیده ونوشک رسیده یعنی مدت زمانی که لازم است این میوه بر روی درخت بماند، بر روی درخت مانده است و ویتامین های لازمی را که دارد به دست آورده است. ونوشک رسیده مغز آن مثل مغز پسته است با این تفاوت که اندازه آن کوچک تر است، میوه ونوشک در جاهای مختلف نام های دیگری هم دارد بعضی ها به آن بنه می گویند، در لرستان و به زبان لکی آن را قُلَنگ می نامند. این میوه هم می شود به صورت خام مورد استفاده قرار بگیرد و هم روغن آن را مورد استفاده قرار دهند. پسته کوهی یا همان ونوشک بسیار مقوی است و از آن غذاهای سنتی تهیه می‌شود، بعضی ها از آن ترشی می گیرند. ونوشک رسیده در فصل پاییز به دست می‌آید، که تقریبا تمام خواص و ویتامین ها را به خود گرفته در زمانی که رسیده می شود.

تفاوت ونوشک رسیده با ونوشک خام

تفاوت ونوشک رسیده با ونوشک خام  تفاوت ونوشک رسیده  با ونوشک خام در این است که در نوع خام یا همان نیمه رسیده که در فصل بهار و در اردیبهشت ماه آن را می چینند و  نوع خام ونوشک ترش است و نیازی به شکستن آن نیست اما با رسیدن این میوه پوسته آن سفت می شود و برای خوردن باید آن را شکست و خورد. در نوع خام مغز آن تقریبا پوچ است فقط پوست و مغزی هم اگر داشته باشد باهم مورد استفاده می گیرد و نرم هم هستند. اما نوع رسیده آن در فصل پاییز هم مغز پری دارد و هم روغن لازم را دارد چون در اصل روغنی مانند هستند و مزه ای ترش مانند و ملس دارند. در کل بخواهیم خواص بین نوع رسیده ونوشک و نوع خام یا نیمه رسیده آن را در نظر بگیریم نوع رسیده آن خواص بسیار بیشتری دارد. از خواص ونوشک یا همان پسته کوهی می توان به درمان خانگی کم خونی اشاره کرد.از میوه ونوشک ، برگ و شیره حاصل از ونوشک که پسته کوهی هم هست، در صنعت داروسازی استفاده می‌شود. از ونوشک رسیده به عنوان نوعی طعم دهنده در دوغ و روغن حیوانی استفاده می شود و این به خاطر بوی خوبی است که این میوه گیاهی دارد.

نازلترین قیمت ونوشک رسیده

نازلترین قیمت ونوشک رسیده  برای اینکه ونوشک رسیده را با نازلترین قیمت خرید کنید می توانید برای خرید آن زیر قیمت به بازار های محلی مراجعه کنید تا محصولات دست چین روستاییان و عشایر را خریداری کنید تا هم از کیفیت آن مطمئن باشید و هم با قیمتی بسیار پایین تر محصول مد نظر خود را خریداری نمایید و از آن و فواید آن به خوبی استفاده نمایید. هرچه ونوشک در زمانی که رسیده شده است بیشتر روی درخت بماند، کیفیت خود را از دست می دهد و این در پایین آوردن قیمت ونوشک تاثیر گذار است. قیمت ونوشک به صورت فله‌ای ارزان تر از ونوشک بسته بندی شده آن است. اگر این محصول با ارزش را در استان هایی که درخت آن در آنجا به صورت وسیع وجود دارد، تهیه کنید مطمئنا با قیمت پایین تری آن را خرید می کنید و از اصل بودن و با کیفیت بودن آن هم مطمئن می شوید.

امین خلیلی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید