شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش ویژه ونوشک رسیده اصل زیر قیمت بازار

فروش ونوشک رسیده اصل در دو شکل فله و بسته بندی شده، به روش های غیر مستقیم و مستقیم صورت می گیرد.

اگر قصد دارید این محصول را با قیمتی مناسبت تر از قیمت بازار خریداری کنید، بهترین روش خرید مستقیم و عمده است. خرید عمده و مستقیم محصول به علت حذف واسطه ها سبب کاهش قیمت آن می شود.

فروش ویژه ونوشک رسیده اصل زیر قیمت بازار

شناخت انواع ونوشک درجه یک

شناخت انواع ونوشک درجه یک

 ونوشک یکی از گیاهان دارویی محلی در استان های جنوب کردستان ایران است. پر خاصیت و مقوی است. تحریک کننده و قابض می باشد.

 آنها فعال و دارای انرژی هستند و پوست و برگ آنها به دلیل داشتن تانن زیاد، خاصیت قابض دارد و در اسهال خفیف استفاده می شود. در کاهش درد قاعدگی تا حدودی برای کاهش درد استفاده می شود.

 از این گیاه دارویی به عنوان جوشانده یا ادویه غذایی استفاده می شود، به عنوان طعم دهنده روغن حیوانی، کشک، دوغ و… استفاده می شود. این گیاه دارویی از طبیعت برداشت می شود و در مناطق مختلف با نام های مختلف شناخته می شود. در استان کرمانشاه به نام ونوشک، بنشت در کردی و بریژه در لری معروف است.   

ونوشک یا پسته یک گیاه دارویی بسیار مقوی است. انواع ونوشک دو نوع میوه دارد. میوه خام آن، قابل خوردن است و نیازی به شکسته شدن ندارد، اما با رسیدن این میوه پوسته آن محکم می شود و باید شکسته و خورده شود. طعم آن بسیار خوشمزه است.

صمغ درخت پسته کوهی رنگ سبز بسیار روشن، بسیار چسبنده است و دارای کاربردهای دارویی زیادی است و همانند یک ملین قوی در درمان یبوست و درمان اختلالات گوارشی مورد استفاده قرار می گیرد

طبع ونوشک گرم است در افراد سرد مزاج باعث تقویت و افزایش نیرو و قوای جنسی می شود.

سبب کاهش درد های ناشی از دوران قاعدگی می شود و زخم ها را التیام می بخشد.

میوه پسته کوهی حاوی کالری زیادی است، با مخلوط کردن پودر خشک شده آن به همراه بادام زمینی و کوهی، انواع مغز ها با مقداری شکر، مداوم به مصرف روزانه برسد، باعث افزایش وزن می شود.

مصرف پسته کوهی سبب تقویت اعصاب می شود، در افزایش قدرت حافظه بسیار مفید و تاثیر گذار می باشد. افراد مسن می توانند با مصرف مداوم ونوشک درجه یک از بیماری آلزایمر پیشگیری کنند.

مصرف بیش از حد ونوشک، سبب زخم شدن دهان و کم اشتهایی می شود، این مشکل به علت طبع گرم آن است.

به علت دارا بودن ارزش های فراوان، حفاظت از این گونه گیاهی بسیار ارزشمند شده و از اولویت های اول مردمان بومی منطقه، نگهداری از درخت پسته کوهی است. مصرف بیش از حد آن به افراد گرم مزاج توصیه نمی‌شود، زیرا سبب بروز عارضه های پوستی همچون لک و جوش می شود.

خصوصیات ونوشک رسیده اصل

خصوصیات ونوشک رسیده اصل

این میوه مغذی، درختچه ای به طول دو تا پنج متر است و مجموع برگ های آن از ۹ تا ۱۱ ریز برگ تشکیل شده است. یکی از ویژگی های آن این است که گل های این مجموعه  به صورت خوشه ای قرار دارند و میوه ها در ابتدا به رنگ قرمز است. بعد از رسیدن سبز رنگ می شود. این گیاه طبیعی و ارگانیک می باشد. در پای آن از هیچ گونه کود یا سمی استفاده نشده است. ۳۰۰ تا ۳۵۰ گرم صمغ تولید می کند که به رنگ سبز روشن است. بوی صمغ آن سبک و دلپذیر است، کمی معطر و کمی تلخ می باشد، در خوشبو کننده ها و عطر ها از آن استفاده می شود.

قیمت ونوشک رسیده اصل در بازار

قیمت ونوشک رسیده اصل در بازار

قیمت ونوشک اصل در بازار در صورتی که به صورت عمده و فله خریداری شود، بسیار مناسب تر از زمانی می باشد که همان محصول با همان کیفیت را به صورت جزئی و بسته بندی شده خریداری کنیم.

در خرید عمده هنگامی که فروشنده متوجه شود خریدار می خواهد محصول را به صورت عمده خریداری کند، بدون شک قیمتی مناسب تر برای آن ارائه می دهد.

امین خلیلی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید