شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه پسته کوهی پاکتی

پسته کوهی که همان طور که از نامش مشخص است بیشتر در مناطق کوهستانی به وجود می آید و نیاز به آب زیاد ندارد چون درخت پسته کوهی سازگاری بیشتر به خشک بودن دارد و بیشتر در کوه ها رشد می کند. بعد از جمع آوری پسته ها در بسته هایی بسته بندی می شود که به عنوان پسته کوهی پاکتی به فروش می رسد.

عرضه پسته کوهی پاکتی

راهنمای انتخاب پسته کوهی پاکتی

راهنمای انتخاب پسته کوهی پاکتیپسته کوهی بنه غذایی لذیذ و مقوی می‌باشد که بهترین موقع استفاده از آن در فصل زمستان می‌باشد که از این غذا در استان خراسان به عنوان محلی اشکنه یاد میکنند که بسیار مقوی می‌باشد. 

این غذای محلی را می توان همراه با پیاز استفاده کرد که طعم آن خوشمزه تر و باکیفیت می‌باشد از پسته کوهی میتوان برای تنظیم چربی خون استفاده نمود کسانی که بیماری چربی خون دارند. 

خواص پسته کوهی بنه بسیار فراوان است  که توصیه می شود از پسته کوهی برای تنظیم و کاهش چربی خون استفاده نمود که باعث دفع چربی زیاد در خون می شود و باعث سلامتی و شادابی می گردد چربی خون بیشتر در افراد سالخورده مشاهده می گردد که توصیه می شود از این غذا برای درمان و سلامتی استفاده کنند. بهترین روغن برای استفاده و تهیه این غذا روغن های محلی می باشد که اکثرا با روش سنتی تهیه می شود.

پخت غذای محلی بیشتر با استفاده از روغن های محلی توصیه می گردد چرا که با تهیه غذای محلی با استفاده از روغن های صنعتی و کارخانه ای باعث ترش و ناراحتی معده می گردد از جمله روغن هایی

که می توان برای پخت این غذای محلی استفاده کرد روغن دنبه گوسفند می باشد که خود روغن هم باعث دفع چربی خون می شود از دیگر روغنی که می توان از آن برای پخت غذای محلی استفاده کرد روغن زرد گوسفندی می‌باشد که بسیار خوشمزه و لذیذ می باشد.

پسته کوهی که با نام محلی بنه شناخته می شود پوست آن از دولایه که هسته را در خود جای می هد و از هسته در برابر آفت نگهداری می کند لایه یا پوسته اول که معمولا سبز رنگ و روغنی هست در رو قرار دارد و چرب یا روغنی می باشد و پوسته دوم که همانند پوسته بادام سخت می باشد از هسته نگهداری می کند.

مغز یا هسته پسته کوهی یکی از هسته های پر انرژی می باشد که بسیار خوش طعم و چرب می باشد برای درست کردن غذایی که با این پسته درست می شود.

ابتدا باید پسته ها را آسیاب کرد و آنها را در آب ریخت که هسته یا مغز آن به علت سبکی در روی آب شناور می شود بعد آنها را از روی آب جمع کرده و در ظرفی که این غذای محلی خوش طعم را می خواهیم درست کنیم با روغن سرخ کرده بعد آب و روغن  را اضافه می کنیم .

پیاز کوهی یکی از بهترین و خوش طعم ترین سبزیجات می باشد که با این غذای محلی خوشمزه می شود استفاده کرد.

نقد و بررسی پسته کوهی پاکتی

نقد و بررسی پسته کوهی پاکتیتوصیه می شود مصرف کنندگان عزیز از پسته پاکتی  خریداری ننمایند چرا که پسته کوهی پاکتی  به علت اینکه روغن زیاد دارد یا اصطلاحا چرب می باشد باعث گرم زدگی یا کپک زدگی می گردد و خاصیت غذایی و طعم و کیفیت خود را از دست می دهد.

انواع پسته عبارت اند از: 

  • پسته کوهی یا بنه 
  • پسته کله قوچی 
  • پسته اکبری 

این سه نوع پسته معمولا معروف، پرپ فروش ترین پسته ها در کشور ما می باشد که معمولا به آب زیادی نیاز ندارند.

بازار فروش پسته کوهی پاکتی

بازار فروش پسته کوهی پاکتیعرضه پسته پاکتی کوهی  بیشتر در بازار ها و مراکز فروش شهر تبریز می باشد چرا که شهر تبریز مراکز عمده فروش و صادرات این محصول می باشد که تاجران این محصول را از بازارهای تبریز خریداری و به شهرها و کشورهای همسایه برای صادرات ارسال می نمایند.

پسته کوهی پاکتی که با نام محلی بنه شناخته می شود را می توان از خشکبارهای سطح شهر به صورت کلی خریداری نمود.

امین خلیلی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید